Хімчистка ковроліну (Київ) на дому і в офісах

Хімчистка ковроліну – це одна з найбільш затребуваних послуг, яка надається клінінговою компанією «Клін Гард».

Ми відновимо ваше покриття до стану нового, щоб воно знову стало дарувати комфорт та естетичну насолоду!

Дізнайтеся вартість хімчистки

чистка ковроліну на дому київ

Як ми виконуємо послугу

Співпрацюємо як з приватними, так і з корпоративними клієнтами – приїжджаємо додому та в офіси. Виконуємо чистку ковроліну на різних підприємствах, в тому числі в дитячих садах та інших закладах для дітей (застосовується еко-чистка з гіпоалергенної хімією). Використовуємо спеціалізоване обладнання для прибирання: Karcher (Німеччина) і EDIC (США). Працюємо екологічно безпечною професійною хімією, що усуває всі види забруднень і навіть застарілі плями.

При необхідності проводимо обробку поверхні спеціальними засобами, які не дають надалі улюбленцям мітити килимові покриття (додаткова послуга, надається за окрему плату).

Результатом хімчистки ковроліну навіть найбрудніший і, здавалося б, не відновлюваний палас набуде абсолютно нового виду!

Важливо!
Не намагайтеся чистити ковролін своїми силами, особливо усувати складні плями! Не ризикуйте своїм виробом, адже в разі підбору неправильного миючого засобу ви можете пошкодити покриття без можливості відновлення. Так, наприклад, використовуючи хлор, «з’їдається» колір, а при застосуванні оцтових та інших розчинів змінюється структура ворсу – він приминається, стає жорстким на дотик. Залежно від походження плям і складу килимового покриття ми підбираємо кислотні або лужні засоби і відповідну технологію очищення. Ми на 100% впевнені, що підберемо потрібний засіб для виведення плям та не пошкодимо ваш ковролін! У нас працюють – виключно навчені майстри хімчистки, які досконало знають свою справу.

Які забруднення ліквідуються за допомогою хімчистки ковроліну

Хімічна чистка ковроліну (Київ) від Clean Guard дозволяє ліквідувати з поверхні покриття, а також з глибини ворсу наступні види забруднень:

Бруд

Пил

Пісок

Тверді частинки сміття

Тверді частинки сміття

Плями від шоколаду, вина, крові, кетчупів, жиру, кави, фломастерів, чорнила, дитячих випорожнень, слідів життєдіяльності тварин.

Крім цього, хімчистка ковроліну дозволяє повністю усунути неприємні запахи будь-якого походження, а також провести дезінфекцію покриттів, позбавивши їх від усіх патогенних мікроорганізмів.
Ми виконуємо чистку ковроліну на дому або на підприємстві після ремонту або будівництва. Нерідко після будівельників залишаються сліди забруднень у вигляді залишків шпаклівки, засохлого клею, будівельного пилу. Високоякісна промивка килима вирішить 2 проблеми: зникнуть всі забруднення, ковролін буде продезінфікований і не буде нести загрози життю і здоров’ю людей та тварин.