Миття вікон в котеджі і приватному будинку в Києві та Київській області

У клінінг-сервісі «Clean Gard» можна недорого замовити миття вікон в приватному будинку або котеджі. Чистка скління проводиться досвідченими (стаж 5 + років) клінерами із застосуванням професійної, сертифікованої, екологічної хімії. У своїй роботі ми використовуємо спеціальне клінінгове обладнання, за допомогою якого начисто відмиваються віконні конструкції будь-якого виду та складності з будь-якими типами забруднень.

Дізнайтеся вартість прибирання

35 м2
65 м2
75 м2
Ціна
від
Замовити

Миття вікон в котеджі і приватному будинку: ціна послуги

У нашій фірмі ви можете замовити клінінг як для квартир, котеджів, заміських будинків так і різних бізнес-об’єктів, в тому числі і генеральне прибирання офісів.

35 м2

от 2 499

65 м2

від 2 600

75 м2

від 3 000

100 м2

від 4 000

Як ми виконуємо послугу

Ми здійснюємо миття вікон в будинку в Києві і з виїздом в населені пункти регіону. Миємо скління будь-якого типу – з наявністю кватирок (1, 2, 3 стулки), з балконних блоком, з вікнами нестандартної конструкції. Виконуємо очищення скла, розміщених на висоті, а також з наявністю важкодоступних ділянок. У нас можна замовити миття вікон в приватному будинку:

сезонне

після будівництва

на горищах, терасах, лоджіях / балконах

Особливості клінінгового миття вікон в котеджах і будинках

миття вікон в котеджі

На світ завжди приємно дивитися через чисті вікна, але іноді через архітектурну складність заміського будинку (значна висота рами, велика кількість перемичок і з’єднань віконного профілю, кут нахилу та інші чинники, що впливають на догляд за склом) зберігати віконні конструкції в чистоті стає серйозною проблемою. Для обслуговування складних вікон в котеджі необхідно мати спеціальні пристосування (сходи, риштування і т.д.) і навички альпініста, щоб виконувати висотні роботи без ризику для власного життя і здоров’я.

Фахівці «Клін Гард» мають необхідне обладнання та інвентар для виконання робіт, пов’язаних з миттям вікон в будинках та котеджах різних архітектурних стилів. Довірте це завдання професіоналам та спокійно займайтеся своїми справами!

Етапи миття вікон в котеджі або заміському будинку

Чистка скління виконується поетапно:

1. Обробка нових встановлених вікон

Якщо вікна були тільки встановлені, ми звільняємо їх від пластикової плівки і очищаємо рами від забруднень, спровокованих транспортуванням та установкою. Дерев’яні рами миються тільки вручну з особливою ретельністю й застосуванням делікатної хімії.

2. Миття відкосів, карнизів і підвіконь

В першу чергу клінери вручну збирають велике сміття, а природний або будівельний пил прибирається пилососом. Застарілі забруднення на рамах та підвіконні усуваються ефективними, але при цьому «доброзичливими» до поверхні хімічними препаратами. Ми намагаємося по можливості не використовувати сталеві скребки та інші жорсткі інструменти, щоб уникнути виникнення подряпин на віконних конструкціях.

3. Двостороннє миття вікон в котеджі або будинку

На третьому етапі наші майстри чистоти відмивають вікна з обох сторін спеціальними скребками. Після того, як з скла будуть видалені тверді забруднення (залишки будівельних сумішей, пташиний послід, засохла фарба та ін.), За допомогою м’якої шубки наноситься миючий засіб, який надалі разом з розчиненим брудом видаляється за допомогою спеціальних інструментів.

4. Фінішна обробка скління мікрофібровими серветками

Це допомагає видалити патьоки і надає склу максимальну прозорість і кришталевий блиск.

  • Поширені запитання

  • Скільки коштує помити вікна в приватному будинку?

    Ціна на дану послугу завжди обмовляється індивідуально з кожним клієнтом, оскільки на ціноутворення впливає безліч факторів, таких як: доступність, висота, ступінь забруднення, інше. Вартість мінімального замовлення – 2499 ₴.

  • Чому я можу довірити миття вікон в котеджі компанії «Клін Гард»?

    На рахунку нашої організації: більше 5000 обслужених будинків і котеджів і відмито понад 100 000 м2 скла за 15 років роботи! Ми співпрацюємо на постійній основі з такими підприємствами і компаніями, як BURBERRY, GUCCI, PRADA, Salvatore Ferragamo, Brunello Cucinelli, SAMSUNG, ЦУМ, REAULT, NATO і т.д. Запрошуємо вас приєднатися до команди задоволених клієнтів «Clean Gard».

  • Скільки часу займає миття вікон приватного будинку?

    Все залежить від загальної площі скління, що потребує очищення, поверховості котеджу (якщо поверхів 3+ потрібно враховувати час на монтаж устаткування промислових альпіністів), ступеня забруднення і інших чинників. Якщо миття вікон в котеджі виконується на регулярній основі, то час на проведення робіт складе від 2 годин.

Наші клієнти