Професійна хімчистка матраців в Києві

Клінінгова компанія «Клін Гард» виконує хімчистку матраців в Києві і області. Чистка матраців – це комплексна процедура, що включає роботи по знепилюванню, очищенню від плям і забруднень будь-якого виду та походження, видалення стійких неприємних запахів, а також дезінфекції. Виконується із застосуванням професійного обладнання та ефективних, але екологічно безпечних хімічних препаратів.

Дізнайтеся вартість хімчистки матраца

Чистка матраців в Києві – важливість процедури

хімчистка матраців на дому киев

Здоровий повноцінний сон впливає на здоров’я всього організму в цілому. Щоб забезпечити якісний відпочинок, необхідно не тільки виконувати регулярне прибирання в спальні, але і чистити місце, відведене для сну. При експлуатації ліжка природні виділення організму (шкірне сало, частинки епідермісу, піт і ін.) вбираються в матеріал оббивки, в результаті чого накопичуються забруднення і з’являється відповідний запах.

Крім того, в наповнювачі накопичується пил, який є сприятливим середовищем для розмноження пилового кліща, а під впливом вологи і тепла, може розвиватися грибок та пліснява. Додамо до цього шерсть домашніх улюбленців, сліди від їхніх не завжди чистих лап, «наслідки» перебування на ліжку малюка без підгузків – отримаємо цілий «букет» підстав, які потребують регулярного проведення хімчистки матраців.

Експерти клінінгової індустрії категорично не рекомендують проводити чистку самостійно в домашніх умовах. Агресивна магазинна хімія, в складі якої присутні сильнодіючі компоненти, здатна не тільки зіпсувати покриття, скоротивши експлуатаційний термін виробу, але і серйозно нашкодити здоров’ю (особливо це стосується людей, які страждають на алергічні захворювання).

У своїй роботі майстри Клін Гард використовують професійні, безпечні для навколишнього середовища та здоров’я, що підбираються індивідуально для кожного типу поверхні і внутрішнього матеріалу. Після огляду виробу (при попередньому виїзді технолога або по фото / відео) фахівець визначає відповідний спосіб очищення, підбирає хімію і засоби для виведення плям. В результаті ви отримуєте дбайливо очищене, свіже, спальне місце з приємним запахом!

хімчистка матраців

Хімчистка матраців на дому в Києві:
особливості технології

Чистка матраців на дому (Київ та Київська область) проводиться поетапно:
01 /

Попередня оцінка стану матраців, які потрібно очистити, для підбору хімії. Майстер визначає тип оббивки і наповнювача, з’ясовує походження плям і забруднень, підбирає засоби і спосіб чищення

02 /

Суха чистка матраца за допомогою промислового пилососу (видаляється бруд, волосся, пил, шерсть)

03 /

Миття з миючим засобом з подальшим видаленням залишків води і бруду екстрактором. Мікроорганізми видаляються спеціальною насадкою

04 /

Обробка стійких забруднень і плям спеціальними засобами

05 /

Промивання чистою водою

06 /

Просушка спеціальним феном

хімчистка текстилю матраца

Текстильна оббивка при цьому може чиститися з 2-х сторін, також ретельно очищуються бокові частини. В якості додаткової послуги (і при необхідності) проводиться чистка окремо чохла. В результаті колір текстилю стає більш свіжим, зникають всі запахи, навіть найстійкіші. Всілякі плями (від кави, вина та інших напоїв, їжі і т.д.), забруднення видаляються з усіх шарів. Залишитися можуть тільки старі плями, на які довго закривалися очі або ті, які намагалися виводити власними зусиллями. В результаті використання неправильно підібраної побутової хімії деякі види плям ще глибше проникають в волокна текстилю і навіть можуть пошкодити оббивку без можливості відновлення.

У «Clean Guard» можна замовити чистку матраців на дому будь-яких видів:

  • дитячий матрацДитячих
  • Ортопедичний матрацОртопедичних
  • Безпружинний матрацБезпружинних
  • Пружинний матрацПружинних

Чистимо вироби будь-яких розмірів, виконуємо чистку з чохлами та без них. За рахунок великого арсеналу засобів для чищення повертаємо первозданний зовнішній вигляд матраців з різними видами наповнювача і оббивки.

Ціни на хімчистку ортопедичних матраців
Дитячий матрацвід 120 грн./сторона
Волога глибока односпальний матрацвід 120 грн./сторона
Волога глибока полуторний матрацвід 180 грн./сторона
Волога глибока двоспальний матрацвід 240 грн./сторона
Чистка від людської сечі (запах приберемо, але пляма може залишитися – залежить від часу, віку людини та інших чинників)від 80 грн./пляма
Чистка від сечі тварини (запах забереться, але пляма може залишитися – залежить від віку тварини, часу та ін.)від 80 грн./пляма
Суха хімчистка односпальний матрацвід 180 грн./сторона
Суха хімчистка полуторний матрацвід 270 грн./сторона
Суха хімчистка двоспальний матрацвід 360 грн./сторона

Хімчистка матраців в Києві: ціна послуги

Ціна хімчистки матраца залежить в першу чергу від розміру і ступеня забруднення. Дізнатися вартість хімчистки дитячого або ортопедичного матраца можна по телефону у нашого менеджера. Приблизні розцінки ми наводимо в таблиці нижче:

240 ₴

Хімчистка дитячого матраца

360 ₴

Хімчистка полуторного матраца

240 ₴

Чистка одномісного виробу

480 ₴

Хімічна чистка двоспального

Важливо!У вартість входить чистка матраців з 2-х сторін, обробка від кліщів, видалення пилу, бруду, плям від поту, сечі, усунення запахів.
*Разом з хімчисткою матраців ви можете замовити хімчистку килимів, хімчистку м’яких меблів, а також будь-які послуги з прибирання квартир та будинків. Якщо потрібно, клінери за додаткову плату помиють холодильник, мікрохвильову піч, посуд, побутову техніку, складуть речі, винесуть сміття, приберуть за домашнім улюбленцем.

Професійна хімчистка матраців в Києві: ціна послуги

На вартість хімчистки матраців в Києві впливають такі фактори, як: вид оббивки; кількість одиниць меблів, що потребують клінінгу; вид забруднень; кількість жирних плям; терміновість виконання замовлення. Для прорахунку точної суми зв’яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.

При замовленні послуг в комплексі (разом з хімчисткою килимів, генеральним прибиранням, хімчисткою диванів і т.д.), передбачені знижки!