Миття віражних та панорамних вікон в Києві: недорого, якісно, оперативно.

Компанія «Клін Гард» надає професійні клінінгові послуги з миття панорамних вікон. Очистимо складне скління без патьоків, розводів, плям та мікро подряпин.

Відмиємо вітражі від забруднень будь-якого виду та складності професійною хімією і спец. обладнанням, начисто вимиємо підвіконня, рами, відливи. Наші кваліфіковані клінери надають повний спектр послуг з очищення видового і фасадного скління:

сезонне миття панорамних вікон і вітражів

прибирання після будівництва або ремонту (видалення слідів засохлої фарби, монтажної піни, будівельних сумішей, скотча і т.д.)

миття скла на будь-якій висоті промисловими альпіністами

видалення органічних забруднень (сольові патьоки, вапняний наліт), графіті та інших слідів життєдіяльності людини

Крім цього, за бажанням клієнта можемо провести обробку покриттів антистатичним складом для досягнення стійкої чистоти – препарат не дає пилу та бруду накопичуватися на склі і тим самим відтермінує наступне прибирання на довший період.

Переваги миття віражних вікон професійними клінерами

миття віражних і панорамних вікон

Видове скління відрізняється великою площею і забезпечує максимальний огляд. Вітражі – це не тільки красиво, але і дуже дорого. Найчастіше вони виконуються віртуозними майстрами вручну і використовуються в будівлях автентичного стилю, а також в церковних закладах. При цьому власникам таких вікон неймовірно складно утримувати їх в чистоті, що пояснюється великою площею та складністю самих віконних конструкцій:

 • наявність ручного розпису, декоративних елементів
 • рама, що не відкривається
 • обмежений доступ до фасадної сторони і т.д

Для миття віражних вікон необхідно використовувати спеціальні миючі засоби, щоб не пошкодити дороге покриття. Для миття панорамних вікон буде потрібно застосування професійного спорядження і клінінгового обладнання, особливо, якщо скління розташоване на великій висоті.

Ми допомагаємо своїм клієнтам вирішувати проблеми такого роду. Майстри «Clean Gard» мають досвід виконання таких завдань, володіють необхідними посвідченнями і допусками до висотних робіт. Вони доберуться в будь-яку точку вашого панорамного скління – знизу, збоку або зверху. У нас є необхідна техніка для виконання робіт на панорамних віконах на найвищому рівні, в короткі терміни, з гарантією якості. Ми відмиємо ваші вітражі в той час, коли не буде відвідувачів (перед відкриттям або після закриття закладу), щоб не створювати для них дискомфорту.

Види клінінгу вітражів і панорамного скління

Чистка видового скла буває декількох видів:
01 /

Регулярна

Виконується в основному на договірній основі з періодичністю, необхідною замовнику (щотижня, раз в 2 тижні, 1 раз на місяць і т.д.).
02 /

Сезонна

Необхідна для видалення бруду, що накопичився за сезон. Найчастіше такий клінінг замовляється після осінньо-зимового періоду.
03 /

Капітальне прибирання

Проводиться після проведення ремонтних або будівельних робіт.

Вітрина готова радувати ваших гостей!

Технологія миття панорамних вікон

Клінери ретельно, але дбайливо очищають скло від всіх видів забруднення за допомогою скребка або спеціального хімічного абразиву (якщо перший спосіб не підходить через особливості покриття), що не залишає подряпин.

Хімія підбирається з урахуванням конкретного типу поверхні, а також рівня забрудненості.

Якщо бруд не піддається очищенню стандартними способами, застосовуються установки високого тиску. Це обладнання використовується на великих площах і тільки тоді, коли фізичні властивості поверхні це дозволяють. Після миття вікна натираються м’якими губками для додання дзеркального блиску.

Щоб видові вікна після очищення були ідеально прозорими без патьоків і розводів, вони піддаються додатковій сушці – зайва волога вбирається за допомогою гумової стяжки.

 • Поширені запитання

 • Яка вартість миття видових вікон?

  Ціна миття вітражних вікон становить від 2499 грн. і залежить від таких факторів, як: ступінь забруднення; наявність та кількість складних і важко доступних ділянок; тип покриття; площа скління. Для уточнення вартості послуги для вашого об’єкта зв’яжіться, будь ласка, з нашим менеджером-консультантом.

 • Чи можу я замовити термінове миття скління?

  Якщо послуга потрібна була в терміновому порядку, ми можемо відправити до вас мобільну бригаду навіть в день звернення за наявності вільних клинеров.

 • Чи можу я бути впевненим, що мої вікна після миття залишаться неушкодженими?

  У нашому клінінговому сервісі працюють тільки досвідчені майстри чистоти з наявністю посвідчень про закінчення курсів спеціальної підготовки. Вони досконало знають особливості своєї роботи і виконують її відповідально і акуратно. При цьому в екстреній ситуації, в разі пошкодження майна, ми зобов’язуємося відшкодувати збиток.

Наші клієнти