Професійний догляд за тротуарами – клінінгове миття тротуарної плитки в Києві та Київській області

Клінінг сервіс «Clean Gard» надає професійні послуги з миття тротуарів. Миття тротуарної плитки допоможе позбавити дорожнє покриття від забруднень будь-якого виду та складності. Клінери на об’єктах застосовують миття високого тиску, вуличні промислові пилососи, роторні агрегати, а також сертифіковану хімію, що дає високий результат, але не руйнує покриття і не заподіює шкоди навколишньому середовищу.

Навіщо потрібно виконувати миття тротуарів

Тротуарна плитка має масу переваг – вона:

01 /

естетично приваблива

02 /

довговічна

03 /

виробляється в асортименті

При цьому даний вид дорожнього покриття має один суттєвий недолік – будь-який бруд на поверхні дуже сильно помітний неозброєним оком.

Так, наприклад, доріжки з бетону можна швидко помити водою зі шлангом, асфальт – підмести, а бруківка / плитка накопичує в швах пил, бруд, забруднення з довколишніх газонів. А на ділянках, де часто проїжджають транспортні засоби, залишаються плями паливно-мастильних матеріалів та непривабливі сліди від шин.

Це не тільки псує зовнішній вигляд мощення, а й провокує передчасне руйнування покриття. Уникнути цієї проблеми допоможе миття тротуарної плитки клінінгової компанією.

Кому буде корисна послуга миття бруківки

Чистка тротуарів обов’язкова для об’єктів з великим пішохідним навантаженням, а також для покриттів, за якими здійснюється автомобільний рух:

Транспортні підприємства (метро, автостоянки, вокзали, парковки тощо.)

Зони для пішоходів (площі, прогулянкові доріжки, дитячі майданчики, тротуари)

Автомагістралі

Виробничі установи

Всілякі об’єкти спеціального призначення

Від чого позбавить миття тротуарів

Професійне миття бруківки допоможе позбавити покриття від: пилу, ґрунту і піску (це найпоширеніші і легко усуваються забруднення); залишків ремонтно-будівельних робіт (клей, бетон, будівельні суміші, цемент); мокрих плям від лежачих ґрунтових вод; цвілі і моху; жирних плям; органічних забруднень; паливно-мастильних матеріалів (масло, гас, бензин); лакофарбових матеріалів; слідів протекторів шин.

Як ми виконуємо послугу миття тротуарної плитки в Києві

миття тротуарної плитки

Миття тротуарів співробітниками «Клін Гард» виконується з використанням професійного клінінгового обладнання та безпечних по відношенню до дорожнього полотна і безпечних для навколишнього середовища засобів для чистки. Тому ризик пошкодження покриття повністю виключається.

За бажанням клієнта проводиться фінішна обробка тротуарів захисними засобами від впливу шкідливих зовнішніх факторів. Вона підвищує стійкість до стирання і знижує вартість подальшого догляду за дорожнім покриттям. Забруднення не будуть вбиратися, а обслуговування стане менш витратним – звичайна вода з додаванням невеликої кількості миючого засобу відмиє всі плями і бруд, а експлуатаційний термін мощення буде продовжений.

Майстри чистоти при виконанні робіт дотримуються всі затверджені на державному рівні стандарти, нормативи з благоустрою та правила ТБ. Завдяки цьому послуга миття тротуарної плитки виявляється на найвищому рівні з наданням офіційної гарантії.

 • Поширені запитання

 • Як підготувати об’єкт до приїзду клінерів?

  Перед приїздом наших фахівців вам необхідно забезпечити безперешкодний доступ до об’єкта, обмежити пішохідний і автомобільний рух на час виконання робіт.

 • Яка ціна миття тротуарної плитки у вашій компанії?

  Вартість миття тротуарної плитки або бруківки залежить від загальної площі поверхні, що очищається, необхідності в наданні додаткових послуг, витрати застосовуваної хімії, кількості одиниць залученої спецтехніки. Якщо ви хочете помити тротуар недорого, рекомендуємо укласти договір на регулярне обслуговування – для постійних клієнтів у нас діють пільгові розцінки.
  Вартість мінімального замовлення – 2499 грн

 • Як замовити миття бруківки?

  Технічне завдання ви можете продиктувати нашого менеджера по телефону, вказаному на сторінці контактів, надіслати на e-mail або скласти онлайн на цьому сайті (є спеціальна форма замовлення).

  Формуючи заявку, вкажіть, будь ласка таку інформацію: призначення об’єкта (громадський заклад, приватний будинок, торгова точка і т.д.) і його точну адресу в Києві / Київської області; приблизну площу території; матеріал поверхні; зручну дату і час приїзду клинеров; додаткові побажання.

Наші клієнти