Хімчистка стільців (Київ та область)

На домашні стільці протягом дня сідають 2-3 людини по черзі, в офісних приміщеннях і закладах громадського харчування за день на один стілець сідають до декількох десятків відвідувачів!

Оббивка брудниться, на ній з’являються різного роду забруднення, плями і засмальцьовані ділянки, що важко виводяться, і як результат її доводиться міняти.

Уникнути проблеми допоможе професійна хімчистка стільців Clean Guard. За декілька годин ми повернемо вашим меблям первозданний вигляд, а ви заощадите кошти на перетяжці або купівлі нових виробів!

Дізнайтеся вартість хімчистки

Роботи, що виконуються в рамках послуги «хімчистка стільців»:

Виконуємо чистку стільців на дому, в офісах, ресторанах та інших громадських закладах.

Чистимо будь-які стільці (кухонні, комп'ютерні, дитячі, барні, офісні) з будь-якої оббивки (текстильні, з поверхнею з делікатних і натуральних матеріалів, шкіряні, велюрові, замшеві і т.д.).

Працюємо без вихідних та свят, 24/7.

Виїжджаємо в будь-який район Києва, відправляємо мобільні бригади в населені пункти Київської області.

Обслуговуємо термінові замовлення, приїжджаємо в будь-який зручний клієнтові час - для хімчистки офісних стільців передбачені навіть нічні зміни.

Застосовуємо перевірені сертифіковані засоби для хімчистки, безпечні як для людей і тварин, так і для навколишнього середовища. При необхідності можемо зробити ЕКО хімчистку із застосуванням гіпоалергенних препаратів.

Працюємо спеціалізованою клінінговою технікою європейського (Karcher) і американського виробництва (EDIC).