Миття фасадів в Києві та Київській області від клінінгової компанії «Клін Гард»

Миття фасадів будівель – професійна клінінгова послуга для підтримки естетичного зовнішнього вигляду різних будівель (приватних будинків, котеджів, всіляких об’єктів комерційної нерухомості). Клінінг фасадів позбавляє зовнішні стіни від всіляких забруднень, що накопичуються в результаті опадів і негативного впливу навколишнього середовища (кіптява від вихлопних газів, пил, смог, мох, цвіль і т. Д.), А також запобігає передчасному руйнуванню облицювання.

Як ми виконуємо миття фасадів будівель

Кваліфіковані клінери «Clean Gard» виконують миття скляних фасадів, а також чистку капітальних стін з обробкою матеріалами з відповідними для цієї процедури характеристиками.

Здійснюємо чищення фасадів будівель:

після будівельних робіт

після природних або погодних наслідків

перед відкриттям торговельної точки

для усунення шкоди, завданої вандалами

для видалення продуктів життєдіяльності людини (екскрементів)

Наші фахівці мають 5+ річний досвід роботи в сфері миття фасадів будівель, а також необхідні допуски й дозволи для виконання таких завдань. У нашому розпорядженні – найсучасніше обладнання та інноваційний інвентар для прибирання. Для висотних робіт, коли необхідно очистити фасадну частину будівлі на висоті понад 3 метрів, ми використовуємо автовишку. Це дозволяє безпечно і якісно виконати миття кожного сантиметра поверхні.

Обеспечиваем безопасность как клинеров, так и окружающих – перед началом работ обозначаем территорию предупреждающими лентами.

Виконуємо миття скляних фасадів в будь-який час за попередньою домовленістю з клієнтом.

Технології миття фасадів будівель

Технології очищення зовнішніх стін залежить від матеріалу облицювання, типу фасаду, наявності / відсутності складних архітектурних елементів, типу забруднення. До переліку основних видів миття фасадних частин будівель можна віднести:

1. Очищення гладких поверхонь

Це – миття скляних фасадів, чистка стін, оброблених композитним матеріалом або плиткою. Комплекс робіт в даному випадку, включає миття та полірування, яке виконується для видалення патьоків і розводів, та досягнення глянцевого блиску. Миття може здійснюватися як із застосуванням гідро-струминних установок, так і вручну.

2. Протирання складних фасадів

Мається на увазі очищення стін з цегли з наявністю декоративних елементів, ліпнини та ін. Такі фасади миються водою під тиском з використанням спеціалізованого обладнання. Використання агресивної хімії не допускається – вони можуть зіпсувати делікатні поверхні.

3. Висотну мийку промисловими альпіністами

Тут застосовують професійні гідроустановки. З їх допомогою можна відмити стіни на висоті від 3 до 20 метрів.

Який би варіант миття фасадів не був вибраний, для досягнення стійкого результату наші співробітники обов’язково застосовують обробку поверхонь захисними засобами, що запобігають / уповільнюють осідання пилу та бруду, і не допускають утворення цвілі і грибка.

Миття фасадів: ціна питання

миття фасадів

Вартість послуги договірна, залежить від складності доступу, висоти, ступеня забрудненості, погодних умов та інших факторів.
Мінімальне замовлення: 2499 грн.

У вартість входить:

  • очищення зовнішніх стін від забруднень органічного походження
  • ліквідація засохлих будівельних сумішей та інших слідів будівництва/ремонту
  • видалення графіті, пилу, бруду, сольових і вапняних відкладень
  • піскоструминна та струменева обробка зовнішніх частин будівлі
  • видалення іржі з сталевих елементів будівель

Дізнатися точну ціну для вашого об’єкта можна у менеджера (телефон вказаний на сторінці контактів) або у технолога, який може безкоштовно приїхати для попередньої оцінки фронту робіт.

Замовити миття скляних фасадів можна по телефону, онлайн на сайті, відправивши заявку на електронну пошту або замовивши зворотний дзвінок.

Наші клієнти