Миття вітрин в Києві та Київській області


Миття вітрин клінерами «Clean Gard» – це 100% гарантія стійкого результату!
Організуємо клінінгові послуги та здійснемо миття вітрин, фасадів будівель і вікон в Києві.
В роботі використовується спеціалізований інвентар для прибирання та професійна сертифікована хімія, що безпечна для поверхонь.
Телефонуйте, залишайте онлайн-заявки, ми приїдемо в зручний для вас час і відмиємо ваші вітрини до кришталевого блиску!

Навіщо потрібен клінінг вітрин

Миття вітрин – одна з найпоширеніших недооцінених замовниками Клін Гард клінінгових послуг, хоча саме вітрина є візитною карткою будь-якого громадського закладу. Саме за зовнішнім виглядом вітрин у відвідувача / клієнта складається враження про ставлення до нього власника ресторану або кав’ярні, модного бутика або продуктового магазину, коворкінгу або бізнес-центру, тренажерного залу або spa-салону. При цьому, незважаючи на розміри приміщення, воно просто зобов’язане завжди мати естетично привабливий фасад без:

пилу

бруду

бризок

розводів

всіляких слідів ремонтно-будівельних робіт (плівка, засохлі плями фарби, клею і будівельних сумішей, скотч і ін.).

Ідеально чисті вітрини складають позитивне враження у клієнтів від відвідування того чи іншого закладу, та викликають бажання прийти до вас знову!

Переваги замовлення миття вітрин в профільній клінінгової компанії

миття вітрин

Постійно підтримувати чистоту фасадної частини будівлі, яка створює імідж організації, досить непросто – кіптява від вихлопних газів, міський пил і бруд, що утворюється атмосферними опадами, осідає на склі і перетворюється в важко – забруднений шар. Крім того, вітринне скло нерідко розміщується на висоті і часто буває захищеним протиударною / затемненою плівкою, від чого завдання стає ще більш складним.

Вирішивши замовити миття вітрин в компанії «Клін Гард», ви отримаєте висококласний сервіс за адекватною ціною. Відправляючи на об’єкт мобільну бригаду клінерів (іноді в її склад входять промислові альпіністи), ми укомплектовуємо її всім необхідним для проведення якісного клінінгу:

 • інвентарем
 • професійної хімією для видалення забруднень будь-якої складності без ризику пошкодити поверхню (засоби підбираються для кожного виду покриття з урахуванням сезону)
 • спеціальні фінішні засоби, які наносяться на останньому етапі миття. Вони забезпечують зовнішній шик та служать надійним захистом від скупчення пилу, бруду, а також патьоків від дощу та інших видів опадів

Ми працюємо на договірній основі, здійснюємо чистку вторинного скла з періодичністю, необхідною замовнику. Для наших постійних клієнтів ми оперативно реагуємо на усунення наслідків навколишнього середовища (дощ, сніг, зміг, пилові бурі і т.д.). Щоб не заважати роботі вашого бізнесу, ми готові приїхати до, або після закриття закладу та помити фасад без вашої присутності. Ми візьмемо з собою все необхідне, навіть воду, щоб позбавити вас абсолютно всіх турбот з супроводу чи контролю.

Технологія миття вітрин клінерами Clean Gard

Процес миття включає в себе 5 етапів:
01 /

Намивання вітрини миючим засобом на основі лужного розчину

02 /

Стягування засобів спеціальним інвентарем

03 /

Промивання скла чистою водою

04 /

Миття рам і ущільнюючих з’єднань

05 /

Обробка скління захисним пило- та водовідштовхувальним складом

Вітрина готова радувати ваших гостей!

 • Поширені запитання

 • Скільки коштує миття вітрин в Києві?

  Ціна миття вітрин становить від 12 ₴ / м. кв. Вона залежить від: площі скління, призначеного для очищення; ступеня забруднення; періодичності клінінгу. Щоб дізнатися точну вартість послуги, запросіть технолога на об’єкт для оцінки обсягу робіт.

 • Як часто потрібно виконувати клінінгову мийку вітрин?

  З огляду на особливості міського середовища і кліматичної смуги нашого міста Києва, ми рекомендуємо здійснювати миття вітрин на регулярній основі. Це може бути як щомісячна мийка, так і щотижнева (або будь-яка інша періодичність по домовленості). Але все ж за краще мити раз в тиждень, щоб не накопичувалася пил і бруд.

 • Скільки коштує викликати спеціаліста на об’єкт?

  Ця послуга безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує.

Наші клієнти