Миття вікон альпіністами в Києві

Миття вікон на висоті неможливо виконати з використанням стандартних методів очищення, таке завдання здійснюється із залученням спеціальних працівників – промислових альпіністів. Дана послуга затребувана, як у власників комерційної нерухомості, так і у власників квартир, розташованих в багатоповерхових будинках.

Фахівці Клін Гард здійснюють висотне миття вікон, вітрин, фасадів бізнес-центрів, ТРЦ, будівель, що відрізняються архітектурно складним доступом, історичних меморіалів, та інших споруд з великою висотою розміщення.

Коли буде корисною послуга висотної миття вікон альпіністами

миття вікон альпіністами

Миття вікон ззовні, та ще й на великій висоті – непросте завдання, що вимагає від виконавця професійних навичок, підтверджених спеціальними дозволами і допусками. Без спеціального спорядження, яким володіють промислові альпіністи, помити зовнішню частину будівлі практично нереально. Більш того, людина, яка буде виконувати миття вікон на висоті, повинна бути адаптованою до висотних робіт і мати для цього певні навички. Адже падіння навіть з висоти 1-2 поверху може заподіяти серйозні травми, не кажучи вже про ризики зірватися з хмарочоса. Робота на великій висоті завжди пов’язана з величезним ризиком для життя, тому розумно делегувати зовнішнє миття вікон на висоті професіоналам.

Особливості миття вікон та фасадів на висоті

Висотні роботи – це роботи, що виконуються на висоті від 1.3 метра від рівня землі, верхолазні – від 5 метрів. Всі професійні верхолази повинні володіти відповідним посвідченням та допуском для здійснення висотно-верхолазних робіт, регульованим положенням НПАОП 0.00-1.15-07 (правила охорони праці при здійсненні висотних робіт).
Наші альпіністи мають всі необхідні допуски для виконання даного роду завдань і володіють достатнім досвідом (5+) верхолазних робіт.

Як ми виконуємо послугу промислової миття вікон та фасадів альпіністами

промислового миття вікон та фасадів альпіністами

Для висотних робіт альпіністи Clean Gard застосовують професійне спорядження, яке гарантуватиме надійну безпеку:

 • мотузки
 • троси
 • карабіни
 • спеціальний клінінговий інвентар, відповідний затвердженим стандартам законодавства України

Прилеглу територію ми захищаємо заборонними стрічками, щоб забезпечити безпеку перехожих.

Наш клінінг-сервіс надає послуги миття вікон на висоті альпіністами вже 10 років. У нашому штаті – лише кваліфіковані висотники, які досконало володіють навичками висотних робіт та здатні помити вікна або фасад будь-якої будівлі в Києві та Київській області на будь-якій висоті.

Професійна хімія, яка використовується нами, сертифікована для застосування в Україні та Євросоюзі. Всі миючі засоби екологічно безпечні для довкілля і нешкідливі для людей та тварин.

Ми здійснюємо суворий контроль за виконанням своїх обов’язків нашими співробітниками. Ми будемо продовжувати миття до тих пір, поки не доб’ємося належного рівня чистоти.

Основне завдання при виконанні висотних робіт з миття вікон, а також миття фасадів альпіністами – не перешкодити роботі підприємства. Ми працюємо так, щоб нас не було помітно, але результат був видний з першого погляду!

Так, замовивши миття вікон альпіністами в нашій компанії, ви одночасно вирішите проблеми:

 • брудних вікон та фасадів – наші альпіністи відмиють їх до кришталевого блиску
 • безпеки
 • карабіни
 • економії – очищення скління на висоті не вимагає залучення спецтехніки або риштування, що істотно заощаджує час і кошти

Більш того, наші працівники роблять миття висотних будівель з нестандартною архітектурою і у всіх місцях зі складним доступом!

Які висотні роботи можна замовити в клінінговій компанії «Clean Gard»

Швидко, якісно і недорого промислові альпіністи зроблять:

очистку будь-яких поверхонь зі скла, включаючи покрівлю, перекриття, куполи, вітражі

миття скла на висоті в комерційних будівлях та квартирах

висотне миття фасадів

миття балконів / лоджій

Етапи миття вікон альпіністами

Верхолази закріплюють страхувальне обладнання на покрівлі будинку, опускаються на мотузках до поверхні, яку потрібно очистити і починають поетапне миття вікон на висоті:
01 /

Підготовка скління – видалення пилу, бруду, органічних забруднень, слідів ремонтно-будівельних робіт.

02 /

Нанесення миючої речовини мікрофібровою шубкою (якщо забруднення складні або застарілі, додатково використовується спеціальна хімія глибокого очищення).

03 /

Видалення залишків миючого засобу разом з розчиненим брудом.

04 /

Просушування і полірування поверхні.

05 /

Обробка скла спеціальним пило- і волого-захисними засобами для досягнення стійкого ефекту чистоти.

Переваги миття вікон альпіністами

перимущества мойки альпинистами

Замовивши послугу висотного миття фасадів або скління, ви отримуєте можливість привести зовнішню частину будівлі в порядок без зупинки виробництва – не потрібне риштування, залучення автовишок та іншого спеціалізованого обладнання.

Промислові альпіністи – це працівники, які використовують особливе спорядження для фіксації і переміщення: мотузки, карабіни, обв’язки, пояси, спускові пристрої, засоби захисту. Для отримання посвідчення та допуску до промислового альпінізму висотники зобов’язані пройти навчання по застосуванню спорядження та техніки висотних робіт, спеціальний медогляд та інструктаж з ТБ.

Висотний клінінг має цілу низку переваг:

 • може виконуватися на будь-якій висоті від рівня землі, тоді як монтаж сцени, риштування і використання вишок мають обмеження;
 • миття проводиться максимально швидко, оскільки немає довгої попередньої підготовки. Так, безпосередньо до очищення поверхонь фахівець приступає вже через 20 хвилин після прибуття на об’єкт;
 • альпінізм не пошкоджує скління та фасади, на відміну від інших методів висотного миття;
 • промисловий альпінізм дуже затребуваний в тих випадках, коли немає можливості залучення підйомної техніки (машини з вишками не завжди можуть проїхати в умовах щільної забудови в Києві та Київській області) – верхолази ж працюють навіть в умовах обмеженого простору;
 • вартість послуг альпіністів набагато нижче вартості миття вікон і фасадів на висоті з використанням підйомних пристроїв, так як оплачується тільки праця працівника.

Професійне миття вікон альпіністами: ціна послуги

Вартість послуги може бути визначена тільки після попередньої оцінки обсягу майбутніх операцій технологом-оцінювачем. На ціну миття вікон альпіністами впливає безліч факторів, таких, наприклад, як: вид послуги; площа поверхні, що очищається; висота будівлі; надійність точок кріплення страхувального обладнання; наявність елементів, які ускладнюють доступ (карнизи, балкони, вигини, ніші і т.д.); погодні умови; ступінь забрудненості фасаду / скління.

Чому варто замовити послугу висотного клінінгу в компанії Клін Гард

Сотні клієнтів в Києві і області довіряють нам чистоту своїх квартир та офісів, тому що ми:
01 /

Маємо ліцензію на виконання чистки вікон на висоті. При цьому спеціальні допуски є у кожного верхолаза

02 /

Строго дотримуємося правил техніки безпеки – оснащуємо всіх своїх працівників засобами особистого захисту, високоякісним спорядженням, а також дбаємо про безпеку оточуючих.

03 /

Використовуємо професійний клінінговий інструментарій та миючі засоби, завдяки чому повністю виключається ризик пошкодження поверхонь.

04 /

Гарантуємо бездоганний результат! Наші клінери вручну відчищають всі важкодоступні місця на вікнах, лоджіях і балконах, фасадах, вітражах.

05 /

Дотримуємося обумовлені з замовником терміни виконання замовлення.

Щоб оформити заявку і дізнатися вартість послуги для вашого об’єкта, натисніть кнопку «Замовити послугу», і наш менеджер зв’яжеться з вами для узгодження термінів і вартості робіт. Не намагайтеся помити вікна на великій висоті самостійно, бережіть своє здоров’я і життя, звертайтеся до професіоналів!

Наші клієнти