Хімчистка шкіряних меблів в Києві

Клінінг-сервіс «Клін Гард» надає професійні послуги хімчистки шкіряних меблів з виїздом в будинок або в офіс. Видаляємо забруднення будь-якої складності та виду на оббивки зі шкіри – харчові плями від кави, чаю, соків, крові, шоколаду, наслідки життєдіяльності домашніх улюбленців.

Майстри хімчистки «Clean Guard» досконало володіють знаннями і практичним досвідом роботи з делікатними оббивками, виконають хімічне чищення м’яких меблів у відповідності з усіма технологіями і санітарно-гігієнічними нормами.

Дізнайтеся вартість хімчистки

хімчистка шкіряних меблів

Що ми пропонуємо

Хімчистка шкіряних меблів – це єдине правильне рішення по догляду за виробами з оббивкою зі шкіри. Тільки за допомогою професійного чищення можна продовжити (а не скоротити невмілим чищенням) термін експлуатації диванів, стільців, крісел та підтримувати ідеальний зовнішній вигляд меблів.

Клінери нашої компанії приведуть в порядок меблювання з будь-яких видів штучної і натуральної шкіри, видаливши навіть важкі забруднення та повернуть колишній лиск і м’якість оббивці. Професійне чищення дозволяє видалити не тільки різні плями, а й позбутися засмальцьованих зон.

Працюємо дієвими сертифікованими препаратами, які підбираються індивідуально під кожен вид матеріалу. Використовуємо передові технології. Географія нашої трудової діяльності охоплює місто Київ та будь-які інші населені пункти Київської області.

Так, ми чистимо будь-які типи оббивки зі шкіри:

Нубук

Шкіру лаковану

Замшу

Шкіру тиснену і гладку

Штучну шкіру

Натуральні шкіряні поверхні

ЕКО-шкіру

Важливо!Шкіряна оббивка – це красиво, стильно, престижно, проте не можна забувати, що цей матеріал досить примхливий і вимагає до себе особливого догляду. Чистку шкіряних меблів на дому категорично не рекомендується виконувати із застосуванням традиційних мильних розчинів. Більш того, навіть шкідливе протирання чистою водою . Так ви ризикуєте вимити з матеріалу необхідні для підтримки його експлуатаційних якостей речовини – жири та луг. Спеціальне просочення запобігає деформації оббивки, розтріскуванню, втраті еластичності та м’якості. Ніколи не виводьте складні плями різного походження самостійно! Не маючи досвіду в підборі засобів та технологій чистки, ви можете завдати непоправної шкоди дорогому покриттю навіть
частковими хімічними та механічними діями. В результаті забруднення проникає вглиб матеріалу, порушуючи його структуру, змінюючи колір та інші технічні властивості.

Ціни на хімчистку м’яких меблів зі шкіри
Диванвід 450 грн./пос. місце
Крісловід 480 грн./пос. місце
Офісні кріславід 120 грн./од.