Миття вікон в Києві

Від того, наскільки чисті вікна у вашій квартирі, котеджі, заміському будинку або офісі, безпосередньо залежить якість природного освітлення в приміщенні.

Дізнайтеся вартість миття вікон

Вартість миття вікон

Двостулкове вікно

двостулкові вікна

від 180

Три – стулкове вікно

Три - стулкове вікно

від 260

Балкон

Балкон

від 280

Наші клінери вимиють вікна до дзеркального блиску:

вікна в квартирі

В квартирах

вікна в офісі офісах

В офісах

вікна в приватному домі

В приватних будинках
і котеджах

вікна в торгових центрах

В торгових центрах та інших об’єктах Комерційна нерухомість, включаючи панорамні та складні конструкції будь-яких розмірів

миття вікон в Києві

Співробітники клінінгової компанії «Clean Guard» проведуть миття скла з гарантією стійкого результату! Всі операції з очищення скла проводяться в суворому дотриманні встановленої черговості, за рахунок чого на склі не залишається ані плям, ні розводів.

У роботі ми використовуємо професійні аксесуари (серветки, скребки, ганчір’я тощо), а зовнішню очистку здійснюємо із застосуванням додаткового спец. інвентарю (драбина, телескопічний подовжувач, автовишка або риштування). Довгостроковий результат гарантується завдяки використанню сертифікованих очищуючих, миючих, волого – відштовхуючих і полірувальних засобів.

Важливо! Вся хімія, яка використовується нами при митті вікон, характеризується бережливістю до навколишнього середовища та не несе шкоди здоров’ю людини.

Дізнайтеся вартість миття вікон сьогодні,
не відкладайте на завтра!

Ми можемо швидко розрахувати вартість миття вікон. Введіть ваше ім’я та номер телефону.

Прайс лист 2021 – актуальні ціни

Важливі умовиРівень складності мийки вікон
ПростийСреднійСкладний
Сторони скління
Зсередини
Зовні 
З обох 
Доступність
Стулка відкривається
Стулка глуха 
Висотність
1-2 поверх
3-5 поверх 
На висоті більше 15 м.  
Застосування нестандартних рішень
Телескопічні пристрої 
Будівельна вишка-тура  
Автовишка  
Промисловий альпінізм  
Матеріал профілю вікна
Пластик (ПВХ)
Метал (алюміній) 
Дерево  
Раозміри віконної рами (висота х ширина)
130х100 см
130х150 см 
200х100 см 
200х200 см  
Форма вікон
Прямоугольні
Арочні 
Еркерні 
Трикутні  
Круглі  
Трапецієподібне  
Наявність декоративної розкладки
Кріплення зсередини 
Кріплення з обох сторін  
Вид мийки 
Підтримуюча  
Сезонна 
Після ремонту  
Ціна, м²:40,0060,00Договірна

Ціни на миття вікон під час прибирання після ремонту або будівництва

50.00 грн / м2

На вікнах є будівельний пил, рами і підвіконня без захисної плівки, вікна стандартні (140 * 180 см)

80.00 грн / м2

На вікнах є будівельний пил, сліди від розчину / ґрунтовки / фарби, рами і підвіконня в захисній плівці.

Ціна договірна

Просте або віражне / арочне вікно, доступ складний і необхідне використання автовишки або тури

Миття вікон: що входить в послугу компанії «Клін Гард»

Від того, наскільки чисті вікна у вашій квартирі, котеджі, заміському будинку або офісі, безпосередньо залежить якість природного освітлення в приміщенні. Регулярне миття вікон, особливо в багатоповерхівках, – це дуже непросте завдання. Складність виконання робіт характеризується необхідністю здійснення операцій з очищення віконних конструкцій на великій висоті, що тягне за собою певні ризики для безпеки людини. Саме тому для миття вікон багато людей звертаються до послуг спеціалізованих клінінгових служб.

Миття вікон: що входить в послугу компанії «Клін Гард»

Наші мийники вікон професійно, швидко, якісно здійснять миття вікон в житлових кімнатах, технічних приміщеннях, на балконі і лоджії. У нас можна також замовити миття вікон після ремонту / будівництва, миття фасадів будівель і вітрин, миття скла промисловими альпіністами (для висотних об’єктів).

Послуга миття вікон в Києві включає одно- або двостороннє миття віконного скління, рам, підвіконь. Можлива чистка як пластикових, так і дерев’яних конструкцій.

До переліку основних клінінгових процедур в рамках послуги миття вікон входить:

 • видалення монтажної плівки (при наявності), а також будь-яких наявних забруднень з рам;
 • видалення засохлих плям клею, фарби, різних розчинів при генеральному прибиранні та після будівництва;
 • очищення ущільнювачів;
 • нанесення спеціальних миючих засобів;
 • очищення скління від вапняного нальоту та природних нашарувань за допомогою скребка;
 • миття скла абразивної шубкою;
 • усунення залишків хімії за допомогою стяжки для води;
 • натирання склопакетів до дзеркального блиску;
 • миття відливів, відкосів, підвіконь;
 • нанесення захисного фінішного засобу, що попереджає повторне осідання пилу.

Самостійне VS професійне миття вікон?

мытье окон

Миття вікон – трудомісткий процес, що передбачає застосування спеціального клінінгового інвентарю, професійних засобів / миючих засобів, клінінгової спецтехніки, а при роботі на висоті ще й риштування або автовишок. Тому помити вікна в Києві своїми силами до ідеального стану – це практично нереальне завдання. Але з ним легко справляються майстри чистоти « Клін Гард », що володіють необхідними професійними навичками та досвідом роботи в даній сфері 3+ років.

Співробітники клінінгової компанії «Clean Guard» проведуть миття вікон з гарантією стійкого результату! Всі операції з очищення скління проводяться в суворому дотриманні встановленої черговості, за рахунок чого на склі не залишається ні плям, ні розводів. У роботі ми використовуємо професійні аксесуари (серветки, скребки, ганчір’я тощо), а зовнішню очистку здійснюємо із застосуванням додаткового спец. інвентарю (драбина, телескопічний подовжувач, автовишка або риштування). Довгостроковий результат гарантується завдяки використанню сертифікованих засобів для чищення, миючих та полірувальних.

Клінінгове миття вікон: ціна послуги

Ціна миття вікон за квадрат скління може істотно різнитися. На вартість послуги впливають такі основні фактори, як:

професійна миття вікон в Києві

1. Вид віконного клінінгу

«Клін Гард» пропонує кілька варіантів чищення: сезонне миття, миття вікон після ремонту або будівельних робіт, двостороннє та одностороннє очищення. Всі вони відрізняються ціною. Якщо ви хочете помити вікна в Києві дешево і швидко, можете замовити найбільш економний односторонній клінінг.

2. Загальна площа скління

На ціну миття вікон в Києві також впливає квадратура та кількість конструкцій, які потребують очищення.

3. Сезон

У холодну пору року, коли середньодобова температура становить нижче +7 градусів Цельсія, вартість миття вікон іззовні буде договірною.

4. Складність доступу і самого скління

Миття простого вікна буде коштувати дешево, вартість очищення віражних або аркових конструкцій – вже дорожче. Якщо доступ вільний (можна дістати рукою до будь-якої точки), то ціна буде нижче, при складному доступі буде потрібно залучати спеціалізований інвентар і, відповідно, збільшиться вартість на миття вікон.

Прайс лист на даній сторінці містить базові розцінки на миття скління. Розрахувати точну вартість послуги для вашого об’єкту допоможе наш технолог. Для цього залиште заявку на сайті info@cleanguard.com.ua або зателефонуйте +380 67 348 58 51. Наш співробітник відповість на всі запитання, що стосуються ціноутворення та допоможе оформити замовлення.

 • Поширені запитання

 • Як вас знайти в Києві?

  Наш офіс знаходиться за адресою: м Київ, вул. Хрещатик 15/4, офіс 200.

 • Чи входить миття вікон в стандартне або генеральне прибирання?

  У стандартну прибирання мийка віконних конструкцій не входить, а є додатковою послугою і, відповідно, оплачується теж окремо. Генеральний клінінг включає також і очищення вікон.

 • Скільки часу йде на миття одного вікна?

  На очистку стандартного вікна розміром 130/140 наші клінери витрачають приблизно півгодини.

 • Які види послуг віконного клінінгу Ви надаєте?

  Миття вікон в квартирах, будинках і комерційних об’єктах зі стандартним склінням, еркери, панорами, вітражі та багато іншого. Миття вікон на висоті з будівельних лісів (тури), автовишки та промисловими альпіністами.

  Залежно від того який тип скління потрібно вимити, будуть використовуватися певні методи для їх очищення.

  Чим складніше доступ до зовнішньої або внутрішньої сторони скла, тим вище вартість.

 • Чи можна помити вікна самостійно і що для цього потрібно?

  Звичайно можна, але для цього Вам знадобляться сміливість, навички володіння віконною стяжкою, а також відсутність страху висоти. У деяких випадках вам потрібно буде розбиратися в страхувальних системах для промислового альпінізму з правильною фіксацією себе або партнера на висоті. Вам знадобиться спеціальна стяжка, телескопічна трубка різної довжини, спеціальна губка для нанесення засобу, відро, страхувальна система, мотузки. У певних випадках Вам доведеться або взяти в оренду, або придбати автовишку, будівельні ліси, і інше. Також в разі якщо Ви будете мити вікна на висоті, вам знадобиться дозвіл відповідних органів, які видають допуски для такого виду робіт. Для цього потрібно пройти сертифікацію.

 • Як часто потрібно мити вікна?

  Насправді частоту мийки вікон кожен замовник визначає самостійно виходячи зі своїх потреб і бажання. Хтось може роками не звертати уваги на забризкане від дощу скло, а хтось пильно виглядатиме кожну нову пляму на своєму склі. Ми радимо не входити в крайності, зупинятися на чомусь середньому. Наприклад, для квартири або будинку прийнятно робити сезонні мийки. Після зими або на початку весни, а також після літа або ж на початку осені. У ці періоди погода налагоджується, закінчуються морози і дощ, що дасть можливість гарненько відмити ваші вікна.

  У разі якщо ви зробили ремонт, краще зробити миття вікон спільно з післябудівельним клінінгом, не варто залишати брудні вікна в чистій квартирі. Також якщо ви хочете здійснити мийку на висоті, то краще це зробити в теплу пору, оскільки людині буде небезпечно здійснювати мийку в холодну пору року. Те ж саме стосується зовнішньої мийки вікон, в холодну пору року вода буде замерзати, що негативно позначиться на якості послуги. Тому найкращим варіантом для миття вікон є тепла пора року.

 • Які види робіт оплачуються додатково?

  Що стосується миття вікон, то додатково нічого оплачувати вам не доведеться. Наш менеджер узгодить з вами весь обсяг роботи і сформує ціну згідно з вашим запитом. У разі якщо ви захочете додати ще що-небудь до раніше запланованих робіт, за них потрібно буде доплатити.

 • Які типи вікон Ви обслуговуєте?
  • Стандартні і нестандартні;
  • З перемичками і без;
  • Арочні, панорамні, вітражні, балконні, вітринні та інші;
  • Прямокутні, квадратні, трикутні, круглі і інші;
  • Дерев’яні, пластикові, алюмінієві та інші;
  • Квартирні, котеджні, офісні, інші.

Наші клієнти