Прибирання квартир Ірпінь

Ми надаємо послуги генерального, а також прибирання після будівництва в Ірпені за найвигіднішими цінами та умовами співпраці. Для своїх клієнтів ми пропонуємо гарантію якості наших робіт і комфортні умови оплати. від 20 грн/м2

55 м2
75 м2
85 м2
Цена
от
Заказать

Прибирання квартир і будинків в місті Ірпінь

Послуги клінінгової компанії «Клін Гард» в Ірпені стають все більш затребуваними. Це пов’язано з прискореним темпом життя і відсутністю вільного часу, зі збільшенням кількості ремонтних і після будівельних робіт в квартирах або в приватних будинках.

Звертаючись до нас, ви отримаєте детальну консультацію щодо вартості та термінів виконання робіт. Також, ви можете ознайомитися з інформацією про те, що в себе включає та які етапи у генерального прибирання або прибирання після будівництва.

Ми на ринку з 2005 року, надаємо найбільш якісні послуги клінінгу в Ірпені. Нам довіряють тисячі клієнтів. Надаємо можливість надавати клінінгові послуги на постійній основі, також ви можете замовити разове очищення приміщення.

Ми надаємо наступні види прибирань в Ірпені:

Стандартне прибирання

від 550

Час і персонал:

Прибирання займає 2-4 години

1 людина в бригаді

Беремо з собою:

Професійна хімія

Спеціалізований інвентар

Видаляємо:

 • Побутове забруднення

Генеральне прибирання

від 2 499

Час і персонал:

Прибирання займає 5-6 години

Від 2 чоловік в бригаді

Беремо з собою:

Професійна хімія до 15 найменувань

Спеціалізований інвентар

Устаткування
(пилосос, пароочиститель)

Видаляємо:

 • Побутове забруднення
 • Сильні забруднення
  (водяний наліт, іржа і т.д)

Прибирання після будівництва

від 2 499

Час і персонал:

Прибирання займає 6-8 години

Від 2 чоловік в бригаді

Беремо з собою:

Професійна хімія до 15 найменувань

Спеціалізований інвентар

Устаткування
(пилосос, пароочиститель)

Видаляємо:

 • Побутове забруднення
 • Сильні забруднення
  (водяний наліт, іржа і т.д)
 • Будівельні забруднення (гіпсова пил, клей, фарба, затирка і т.д)

Які види прибираннь квартир в Ірпені ми надаємо

На нашому сайті для своїх клієнтів ми пропонуємо проведення звичайного, генерального та прибирання після будівництва. Давайте розглянемо, чим вони відрізняються один від одного.

Генеральне прибирання квартир в Ірпені від компанії «Клін Гард» мається на увазі проведення знепилювання поверхонь, очищення вікон і дверної фурнітури, полірування та очищення дзеркальних поверхонь. Також, клінінг здійснюється в кухонних приміщеннях і в санітарних вузлах, де наші фахівці проведуть очистку хромованих поверхонь, видалять водяній наліт і застарілий жир, а також дбайливо знежирять смарт-поверхні.

Прибирання квартир після ремонтних робіт спрямоване на підготовку приміщень для заїзду та подальшого проживання мешканців. Тобто, наші клінери проведуть знепилювання всіх поверхонь за допомогою потужного професійного обладнання, приберуть залишки гіпсового пилу, клею, затирання, шпаклівки і так далі. Також, приберуть дрібні залишки будівельного сміття, буде проведена очистка дзеркальних поверхонь, знепилювання м’яких меблів, полірування хромованих деталей і дбайливе очищення інших поверхонь.

З чого формується вартість наших робіт і тривалість виконання прибирання

На нашому сайті ви можете знайти ціни на клінінгові послуги прибирання квартир в Ірпені. Однак, для кожного окремого випадку визначається різна загальна вартість послуг і різний термін виконання робіт. Це залежить від трьох чинників:

 1. Загальна площа, яка підлягає прибиранню. Замовляючи генеральне або прибирання після будівництва в Ірпені, ми беремо до уваги загальну площу, яку необхідно прибрати. Виходячи з цих даних, ми розраховуємо і термін виконання робіт, та кількість клінерів;
 2. Ступінь забруднення. З огляду на цей фактор, ми більш точно розраховуємо час прибирання. Також, ви можете вказати, на що повинні звернути особливу увагу наші клінери;
 3. Тип прибирання . Замовляючи генеральне або прибирання після будівництва квартир в Ірпені, зверніть увагу, що у них різний термін виконання завдань, в залежності від обсягу роботи, наприклад, під час генерального прибирання не проводиться ретельне знепилювання стель і фасадів від гіпсового пилу, так, як під час прибирання після будівництва. Адже це сильно впливає на терміни виконання якісного прибирання.

1 – кімнатна

40 м2 ціна від 550

2 – кімнатна

60 м2 ціна від 700

3 – кімнатна

80 м2 ціна від 850

4 – кімнатна

120 м2 ціна від 1 050

Наша команда фахівців

Ми проводимо ретельний підбір фахівців в нашу команду, приділяємо увагу досвіду й умінням кожного співробітника. Ми цінуємо нашу репутацію і уважно ставимося до всіх аспектів роботи, щоб у наших клієнтів залишилося приємне враження.

Додаткові послуги від компанії Clean Guard

Миття віконних конструкцій

від 40 ₴ м2

Миття всередині кухонної техніки

від 150

Миття посуду (більше 10 хв.)

Договірна

Очищення витяжки зсередини

від 130

Клінінг додаткового санвузла

від 420

Чистка шафок всередині

від 150

Прибирання балконів і лоджій

від 400

Інші роботи за бажанням клієнта.

Договірна

Дізнайтеся точну вартість сьогодні,
не відкладайте на завтра!

Ми швидко розрахуємо вартість прибирання вашого приміщення. Заповніть всі поля у формі і натисніть “Дізнатися вартість”.


Hаш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом!

Наші клієнти