Прибирання двокімнатної квартири

Майстри чистоти «Клін Гард» готові приїхати до вас і зробити високоякісне генеральне, після будівництва або стандартне прибирання 2 кімнатної квартири! від 20 грн/м2

55 м2
75 м2
85 м2
Ціна
від
Замовити

2-кімнатна квартира – це яскравий приклад того, коли житлоплоща на перший погляд здається невеликою, але, коли справа доходить до прибирання, виявляється, що не така вже вона й маленька, і наводити чистоту – довго і клопітно. Сучасній, вічно зайнятій людині доводиться робити прибирання двокімнатної квартири після важкого робочого дня або жертвувати на цю процедуру свій дорогоцінний вихідний. А якщо додати до стандартного прибирання ще й такі турботи, як миття гір посуду, прання і прасування білизни та інші побутові речі, то вільного часу практично не залишається.

Клініг-сервіс «Clean Guard» готовий надати вам можливість витрачати час на себе і займатися улюбленими справами замість того, щоб розганяти хмари пилу. Ми професійно позбавимо ваше житло пилу і бруду всього за кілька годин.

Відчистимо житло після ремонтно-будівельних робіт, галасливої вечірки і навіть після пожежі. Приїдемо до вас в день подачі заявки, привеземо з собою весь необхідний клінінговий інвентар, спеціалізоване обладнання та хімію, наведемо кришталеву чистоту, а вам залишиться прийняти роботу і оплатити її, коли ви будете задоволені результатом!

прибирання двокімнатної квартири

Ми надаємо наступні види прибирань:

Стандартна прибирання

від 700

Час і персонал:

Прибирання займає 2-4 години

1 людина в бригаді

Беремо з собою:

Професійна хімія

Спеціалізований інвентар

Видаляємо:

 • Побутове забруднення

Генеральная уборка

від 2 499

Час і персонал:

Прибирання займає 5-6 години

Від 2 чоловік в бригаді

Беремо з собою:

Професійна хімія до 15 найменувань

Спеціалізований інвентар

Устаткування
(пилосос, паро очищувач)

Видаляємо:

 • Побутове забруднення
 • Сильні забруднення
  (водяний наліт, іржа і т.д)

Прибирання після будівництва

від 2 499

Час і персонал:

Прибирання займає 6-8 години

Від 2 чоловік в бригаді

Беремо з собою:

Професійна хімія до 15 найменувань

Спеціалізований інвентар

Устаткування
(пилосос, паро очищувач)

Видаляємо:

 • Побутове забруднення
 • Сильні забруднення
  (водяний наліт, іржа і т.д)
 • Будівельні забруднення (гіпсова пил, клей, фарба, затирка і т.д)

Клінінг двокімнатної квартири: що входить в послугу

Вибирайте відповідний за ціною і кількістю клінінгових заходів пакет:

Найменування послуги

Опис

Вартість прибирання двокімнатної квартири (від грн)

Стандартний клінінг

Обезпилювання всіх наявних в квартирі поверхонь зовні; вологе прибирання житлових приміщень, кухонної зони, ванної кімнати і туалету, передпокою.

 

Генеральне прибирання 2 кімнатної квартири

Обезпилювання і миття всіх поверхонь зовні і зсередини в коридорі, спальні, вітальні, кухні, санвузлі. миття витяжки, вікон. Усунення в’їжджених забруднень. Миття, дезінфекція, полірування сантехніки.

 

Прибирання після будівництва або ремонту

Винесення дрібного будівельного сміття (якщо цього не зробили ремонтники / будівельники); видалення будівельного пилу всередині й зовні корпусних меблів; ретельне знепилювання всіх наявних в квартирі внутрішніх і зовнішніх поверхонь; вологе прибирання всієї двокімнатної квартири; видалення залишків будматеріалів (віконний скотч, засохлі плями клею, шпаклівки, штукатурки і т.д.); очищення з подальшим знезараженням всіх сантехнічних приладів.

 

*за погодженням з клієнтом список робіт може бути розширений за кожним з пакетів

Додаткові послуги

Накопичилося багато брудного посуду? Немає сил самостійно чистити побутову техніку (СВЧ-піч, духову шафу і холодильник всередині і ін.)? Потрібно змусити сяяти вікна квартири, розташованої на великій висоті? Зателефонуйте нашому менеджеру і розкажіть про свої побажання! Ми не заганяємо своїх клієнтів в рамки стандартних пропозицій і готові виконати практично будь-яку брудну роботу:

 • миття посуду понад часу, зазначеного в обраному тарифі;
 • миття побутової техніки всередині;
 • складання особистих речей;
 • миття вікон, не передбачене конкретним пакетом послуг (миємуо на будь-якій висоті зсередини і зовні, із застосуванням спеціальної техніки та інвентарю);
 • виконання інших особистих доручень.
прибирання двокімнатної квартири в Києві

Зверніть увагу! Виконуючи генеральне прибирання в 2-о кімнатній квартирі, ми обов’язково наводимо чистоту в важкодоступних місцях. Завжди є такі ділянки, до яких дуже непросто дістатися в силу їх непростого / незручного розташування або заставлені меблями. Нам ці місця ніколи не здаються складними, проблемними або недоступними – ми знаємо, як дотягнутися навіть до бруду, який накопичувався роками. При цьому перш ніж приступити до боротьби з забрудненнями, ми обов’язково уточнимо у замовника, де нам можна це робити, а де ні.

Прибирання двокімнатної квартири: ціна питання

Вартість клінінгу двокімнатної квартири залежить від обраного пакета, загальної площі квартири, кількості додаткових робіт / доручень, складності планування та інших факторів. Дізнатися точну ціну генерального прибирання двокімнатної квартири ви можете, запросивши технолога на огляд житла або виславши нам фотографії / відео поточного стану об’єкта.

Як замовити клінінг в нашій компанії?

Щоб клінери «Клін Гард» привели в порядок ваше житло, вам потрібно зв’язатися з нами для узгодження всіх нюансів майбутнього прибирання. Після чого ми надішлемо бригаду фахівців, які виконають очистку приміщень на найвищому рівні, ви приймете роботу по акту приймання-передачі та проводитимете оплату.

*ви можете заповнити форму на цій сторінці або замовити зворотний дзвінок – наш оператор зв’яжеться з вами за наш рахунок для уточнення всіх деталей.

Додаткові послуги від компанії Clean Guard

Миття віконних конструкцій

від 40 ₴ м2

Миття всередині кухонної техніки

від 150

Миття посуду (більше 10 хв.)

Договірна

Очищення витяжки зсередини

від 130

Клінінг додаткового санвузла

від 420

Чистка шафок всередині

від 150

Прибирання балконів і лоджій

від 400

Інші роботи за бажанням клієнта.

Договірна

Дізнайтеся точну вартість сьогодні,
не відкладайте на завтра!

Ми швидко розрахуємо вартість прибирання вашого приміщення. Заповніть всі поля у формі і натисніть “Дізнатися вартість”.


Hаш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом!