Клінінгове прибирання яхт та катерів в Києві та Київській області

Професійне прибирання яхт – це спеціалізована послуга, що надається аж ніяк не кожною клінінговою фірмою. Причина – специфіка об’єкта. Компанія повинна володіти не тільки необхідним обладнанням і набором спеціальних хімічних препаратів, але й штатом клінерів зі специфічними знаннями та навичками очищення плавальних засобів.

Клінінг-сервіс «Клін Гард» виконує всі види прибирання яхт в Києві – генеральне прибирання, що підтримує регулярний клінінг, прибирання після або перед заходами та інші.

Дізнайтеся вартість послуг

Для чого потрібен професійний клінінг яхт

Плавзасоби постійно піддаються негативному впливу навколишнього середовища, навіть простоюючи на причалі. Постійний контакт з водою, осідання пилу і накопичення бруду на палубі – це фактори, які не тільки псують зовнішній вигляд катера, але і скорочують його експлуатаційний термін.

Варто також додати, що водні вечірки залишають як хороші спогади, так і неприємності у вигляді запахів, плям від напоїв та їжі, слідів життєдіяльності улюбленців, взятих на борт. У даній ситуації прибирання яхт і катерів є обов’язковою процедурою.

Якщо плавальному засобу не буде забезпечено належний догляд, то незабаром власник зіткнеться з наступними проблемами:
01 /

Сталеві поверхні покриваються корозією. Незважаючи на те, що сучасні яхти захищені від даних проявів, в зонах скупчення забруднень корозійних процесів просто не уникнути. Це відбувається тому, що під шаром бруду утримується волога, яка руйнівно діє на метал

02 /

Поверхні з силікону та гуми покриваються грибками і мохом. Це загрожує необхідністю частої заміни ізоляції і заглушок, так як продірявившись, вони перестануть виконувати свої функції

03 /

Регулярні забруднення найважливіших вузлів, в тому числі і двигуна, можуть стати причиною того, що ваше судно затихне десь посеред водойми

Уникнути всього цього можна, якщо своєчасно проводити генеральне і підтримуюче прибирання яхт і катерів. Компетентні майстри проведуть всі необхідні клінінгові роботи, підібравши миючі та очисні засоби для кожного виду поверхонь на вашому судні і визначать відповідні технології очищення. Ми приведемо плавзасіб в належний вигляд швидко, недорого і зі збереженням бездоганної якості прибирання.

Прибирання катерів і яхт - перелік робіт, які виконуються в рамках послуги

Клінінг яхти - специфічний і трудомісткий процес. Очищенню піддаються всі зони та приміщення - каюти, палуба, салон і т.д. Особлива увага приділяється саме салону, оскільки в більшості випадків він оброблений дорогими облицювальними матеріалами (кольорові метали, натуральне дерево цінних порід, дорогий текстиль та ін.). І для кожного з видів матеріалів обробки в обов'язковому порядку підбирається спеціальна хімія і клінінгова спецтехніка.
У прибирання яхт входять такі види робіт:
01 /

Ретельне прибирання кают

02 /

Миття палуби

03 /

Чистка бортів

04 /

Прибирання та дезінфекція санвузлів і камбуза

05 /

Очищення моторного та технічного відсіків

06 /

Очищення світильників

07 /

Хімчистка килимів та м’яких меблів (виконується при необхідності, вважається додатковою послугою, оплачується окремо)

08 /

Догляд за дзеркальними, хромованими, скляними поверхнями

09 /

Миття ілюмінаторів з подальшою обробкою вологовідштовхувальними засобами

При попередньому узгодженні з клієнтом, до прибирання катера або яхти можуть бути включені роботи з видалення водоростей і мулу, зовнішня промивка двигуна. При необхідності клінери Clean Guard підготують судно до зимівлі або до продажу, зроблять підготовку до експлуатації в літній сезон, виконають прибирання елінгу, складу або гаража для зберігання катера.

Дізнайтеся вартість послуги сьогодні, не відкладайте на завтра!

Для швидкого розрахунку вартості просто заповніть поля форми зворотного зв’язку і натисніть “Дізнатися вартість”.

Найближчим часом наш представник зв’яжеться з вами!

  • Поширені запитання

  • Як часто потрібно проводити прибирання катерів?

    Генуборку потрібно проводити не рідше 2 разів на рік - перед початком сезону і напередодні відправки на зберігання в зимовий період. Підтримующий стандартний клінінг виконується в залежності від інтенсивності експлуатації катера.

  • Скільки коштує клінінг яхт у вашій компанії?

    Ціна прибирання яхт залежить від таких факторів, як водотоннажність судна, число кают, вид підлог, кількість предметів м'яких меблів, необхідний тип клінінгу. Остаточну вартість озвучить наш менеджер після попередньої оцінки поточного стану плавального кошти.

  • Які гарантії ви даєте?

    Гарантуємо бездоганний результат (письмова офіційна гарантія) і повне збереження майна замовника.

Наші клієнти